De motor van 500 watt met een tandwiel met 9 tanden voor de Razor Crazy Cart XL (versies 1+) zorgt voor de kracht in de elektrische skelter. Lees meer..
De motor van 500 watt met een tandwiel met 9 tanden voor de Razor Crazy Cart XL (versies 1+) zorgt voor de kracht in de elektrische skelter.
Het wordt geleverd met een kettingtandwiel met 9 tanden en montagebeugel.
De beugel heeft twee montagegaten aan elke voor- en achterkant, in totaal vier montagegaten.
Deze motor voor de Razor Crazy Cart XL is alleen voor de XL en is niet compatibel met andere Crazy Cart-modellen van Razor.
Specificaties Model:
MY1018E-D Tandwiel:
9 tanden
Uitgang: 500 watt
Gewicht: 5,85 lbs.
Compatibiliteit Razor Crazy Cart XL
PS. de motor wordt geleverd zoals op de afbeelding weergegeven (zonder montagemoeren en elektrische stekker)
De motor van 500 watt met een tandwiel met 9 tanden voor de Razor Crazy Cart XL (versies 1+) zorgt v..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen